Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení na Gymnáziu Mateja HrebenduV pondelok 30.júna 2011 sa na Mestskom úrade v Hnúšti konalo slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení. Absolventom našej školy sa prihovoril a k dosiahnutým výsledkom zagratuloval primátor mesta Hnúšte Mgr. Michal Bagačka. V tomto školskom roku to boli viac ako úspešné maturitné skúšky. Priemerná známka našich absolventov bola 1,48 a 12 študentov dosiahlo vynikajúci výsledok – samé jednotky.

V triede oktáva to bolo 10 študentov: Denisa Antalová, Denis Brndiar, Klaudia Kasáčová. Jana Knappová, Martina Koncošová, Patrik Macúrik, Marek Remeň, Michaela Rudová, Lukáš Sojka a Zuzana Vojteková. V 4.B triede tento obdivuhodný výsledok dosiahli Igor Kollárik a Jana Mrnková. Celkovo však všetci študenti dosiahli veľmi dobré výsledky a pedagógovia boli nadmieru spokojní s ich vedomosťami. Všetkým absolventom srdečne gratulujeme a želáme dobrý štart na vysokých školách.
Na palube je veselšia nálada. Maturitný balvan za nami.Na palube je veselšia nálada. Maturitný balvan za nami.
Ešte gratulácia a cmuk od triednej.Ešte gratulácia a cmuk od triednej.
Ešte jeden podpis a šupho do života. Zbohom GMH.Ešte jeden podpis a šupho do života. Zbohom GMH.

:)

Vsetkym absolventom gratulujem Ale musim vyslovit velky nesuhlas s tym ako uverejnujete len tak kto ako absolvoval maturitnu skusku! Na 1 strane je to super lebo vieme , ze existuju aj vynikajuci studenti ale ostatnych absolventom tymto POTUPUJETE ked im uvadzate najavo aky su hlupy !……Mxslim si, ze nebolo spravne uvadzat mena ci tych dobrych a este bez suhlasu studentov . No co uz kazdy vie co robi!”!!!!!